GT Serisi

Küçük boyutlu biyolojik ürünlerin saklanması i çin kullanılan, çift cidarlı vakum izolasyonlu kaplardır. Örnekler silindirik kanisterler içinde muhafaza edilir.

TR-TP Serisi

Sıvı azotun depolanması ve taşınmasında kullanılan tanklardır. TR serisi 7-100 L arasında basınçsız tanklardan, TP serisi ise 35-100 L arasında düşük basınçlı (0,5 bar) tanklardan oluşmaktadır.

AGIL Serisi

Laboratuvar ortamında sıvı azot çalışmalarında kullanılan çelik dewar kaplarıdır. 0,5 - 6 L arasında kapasite seçeneği vardır. Opsiyonel mantar kapak ile kullanılabilir.

Arpege Serisi

Biyolojik örneklerin saklanmasında kullanılan kaplardır. Çekmeceli yerleştirme sistemi ve elektronik güvenlik donanımlarıyla kolay ve verimli çalışma olanağı sağlar.

Voyegeur Serisi

Biyolojik örneklerin taşınmasında kullanılan yüksek güvenlikli kaplardır. Sıvı azotu absorbe eden özel iç yapısı sayesinde kap devrilse bile azot kaybı olmamakta böyelece örnekler korunabilmektedir.

RCB & Espace Serisi

Yüksek kapasiteli biyolojik ürün stok tankları olan RCB ve Arpege tankları hem sıvı hem de gaz ortamında saklama yapabilmektedir. Geniş yerleştirme seçenekleri ve güvenlik donanımlarıyla, yüksek kapasite gereksinimlerini karşılamaktadır.

NICOOL Serisi

Sperma ve embryo gibi biyolojik ürünleri dondurmak için kullanılan taşınabilir veya programlanabilir donduruculardır.