Easi-Scan:Go ile Tanışın

Akıllı cihazlara kablosuz bağlanabilen Easi-Scan:Go Ultrason Tarayıcısı, veteriner hekimler ve çiftçiler arasındaki ilişkiyi güçlendiriyor, çiftlikteki üretkenliği arttırıyor.

DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ ULTRASON
IMV Imaging 35 yılı aşkın bir süredir hayvan ultrasonunda öncü konumda olup yeni nesil sığır ultrasonu Easi-Scan:Go’yu sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Veteriner hekimlerin çiftlik ultrasonlarından neye ihtiyaç duyduklarını daha iyi anlamak için değerli müşterilerimizi ve ortaklarımızı sürekli dinledik. Süt endüstrisinin giderek daha fazla veri odaklı hale gelmesiyle birlikte, Easi-Scan:Go’nun ultrason taramada devrim yaratacağına inanıyoruz.

İskoçya’da tasarlanan ve üretilen Easi-Scan:Go, piyasadaki diğer tüm ürünlerden daha küçük, daha hafif ve daha yüksek görüntü kalitesine sahiptir.

BENZERSİZ TEKNOLOJİLER
En son teknolojilerle donatılmış Easi-Scan:Go, çiftlikte ultrason taramasını herkes için daha verimli ve üretken hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Yüksek Performans
IMV’nin gerçek zamanlı görüntüleme için kablosuz veri aktarım platformu Sound-Link, herhangi bir görüntü gecikmesi olmadan görüntü almaya olanak tanır. Smart-Beam teknolojisiyle, birincil görüntüleme cihazı olarak kullanılan standart Wi-Fi cihazlarıyla minimum güç gerektiren bir ultrason tarayıcı geliştirdik.

Rakipsiz Uzun Ömür
Easi-Scan:Go şimdiye kadarki en dayanıklı tarayıcımızdır. Su geçirmez ve güçlendirilmiş esnek prob kablosuyla tarayıcı her zamankinden daha dayanıklıdır.

Akıllı Bağlantı
Scan-Share, istediğiniz zaman incelemeniz, indirmeniz ve paylaşmanız için ilgili verileri çevrimiçi bulut veri deposuna yükler.

Yüksek Verimlilik
Visits ToDo Uygulaması ile inekten alınan verileri kaydedebilir ve pano kaydı tutmayı geçmişte bırakabilirsiniz. Hem veteriner hekimin hem de çiftçinin katılımını sağlayarak teşhis sonuçlarının doğru bir şekilde kaydedildiğinden emin olur ve çiftlik ziyaretlerinizi optimize edersiniz.

EASİ-SCAN’İN EVRİMİ
yaptığımız her şeyin merkezinde Easi-Scan’in son 15 yılda geçirdiği evrimiyle de kanıtlanan yenilik düşüncesi yatmaktadır.
Başlangıçta, görüntüyü izlemek için ilk kez kafaya takılan ekran ve ayrıca TV monitörüne bağlı vücuda takılan bir tarayıcı olarak yola çıktık. O zamandan beri, görüntü kalitesinin ve kullanım kolaylığının iyileştirilmesine odaklanmaya devam ederken tarayıcının görünümünü de iyileştirdik ve sadeleştirdik. 21. yüzyıl çiftliklerine yaraşır, gerçekten benzersiz bir şey tasarlamak için sürekli yenilikler yaptık, müşterilerimizi dinledik ve önemli noktalara odaklanmanızı sağladık.

ÇİFTLİK VETERİNER HEKİMLERİNİN DEĞİŞEN ROLÜ
Süt endüstrisinin geleceğine ilişkin kapsamlı araştırmamız, veteriner hekimlerin müşterilerine daha fazla danışmanlık hizmeti sunabilme ihtiyacını ve çalışmalarındaki uzun vadeli değeri gösterdi. Easi-Scan:Go, büyük veri platformlarıyla bütünleşerek, birden fazla cihaz bağlantısıyla birlikte çalışmayı teşvik eder.

Kaynak: https://www.imv-imaging.com/international/

Bir cevap yazın